rekrutacja

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO SMT?

smt.szczecin@gmail.com

Napisz do nas e-mail! Odeślemy formularz rekrutacyjny.

Rekrutacja

Jesteśmy otwarci dla każdej osoby w wieku od 25 lat. Jedynymi wymogami jest podstawowa umiejętność pływania sportowego oraz pozytywne nastawienie do życia. Jeżeli lubisz angażować się w wolontariat i dawać coś od siebie to czekamy na Ciebie! Wyślij do nas wiadomość na Facebooku lub na e-mail: smt.szczecin@gmail.com. 

Nasza misja

Działamy w formie stowarzyszenia, jako organizacja non-profit. Naszym celem jest tworzenie warunków do trenowania pływania dla wszystkich zainteresowanych ale także promowanie sportu, wolontariatu i naszego miasta. Nie jesteśmy klubem komercyjnym – skupiamy pasjonatów, którzy chcą dać coś od siebie. Mocno wierzymy, że poprzez wspólne treningi, starty w zawodach i obstawianie dużych imprez możemy przekonać kolejne osoby do aktywnego spędzania czasu! Od samego początku istnienia, tzn. od 2012 roku jesteśmy klubem przyjacielskim. Atmosfera koleżeństwa i wspólna zabawa w sport to coś co nas wyróżnia. Kierujemy się zasadą, która mówi: kiedy pływasz w dobrej ekipie to dbaj o nią! 

Gdzie trenujemy

Spotkasz nas w poniedziałki, środy i piątki (w godzinach wieczornych) na jednym z najpiękniejszych basenów w Polsce: Floating Arena (dawny WDS) oraz na wszystkich większych zawodach pływackich w regionie, Polsce i Europie. Chociaż jesteśmy klubem na podbudowie pływackiej, wspieramy każdą aktywność sportową. Nasi zawodnicy startują w triathlonach, wyścigach kolarskich i MTB, najróżniejszych biegach miejskich i przełajowych, w maratonach, duathlonach, a nawet zawodach crossfit. Wypatrujcie naszych charakterystycznych koszulek z rekinem! 

Warunki treningowe

Godziny treningów zmieniają się zależności od bieżącej umowy z basenem, najczęściej jednak są to godziny wieczorne w poniedziałki, środy i piątki. Przed każdym treningiem w wodzie mamy godzinne zajęcia na lądzie.

Nasi zawodnicy to głównie mieszkańcy Szczecina, zarówno kobiety jak i mężczyźni w wieku 25 – 100 lat.

Posiadamy rozpisane plany treningowe i staramy się, aby zawsze z góry nad nami czuwał trener, multimedalista Mistrzostw Polski w Pływaniu – Dawid Zieliński. Szczegóły dotyczące aktualnych godzin i składek prześlemy po kontakcie mailowym.