Kategorie
Bez kategorii

Zawody ISMM Sheraton Poznań

Właśnie dostaliśmy zaproszenie na kolejną już edycję zawodów w Poznaniu. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału, jako że jest to jedna z niewielu imprez sportowych dla Mastersów, która zorganizowana jest w tak profesjonalny sposób. Drużyna SMT Szczecin pojawi się na pewno, polecamy bo warto!

Sheraton Poznan Hotel i UKS CITYZEN maję przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w Międzynarodowych Zawodach Pływackich ISMM Sheraton Poznan.

Nasze dwudniowe zawody przeznaczone są dla osób w każdym wieku, zarówno profesjonalistów, jak i plywaków-amatorów. Zapraszamy do Poznania!  Rywalizujcie z zawodnikami z całej Europy, zdobywajcie nagrody i medale. Znakomita atmosfera gwarantowana!

Spotkajmy się w Poznaniu 18 i 19 stycznia 2014r. na basenie CITYZEN_. Regulamin, program i wszelkie niezbędne informacje na temat zawodów znajduję się na stronie www.ismm.pl.

Mamy w planach przeprowadzenie ponad GE konkurencji. Wśród nich znajdzie się arcyciekawy wyścig na 150m stylem dowolnym, w którym można będzie wygrać nagrody finansowe. Zwycięzcy tego wyścigu otrzymają nagrody w wysokości 1000 złotych. Niepowtarzalne nagrody czekają też na zawodników, którzy zostanę ogłoszeni najlepszymi pływakami całych zawodów. Otrzymają oni, ufundowane przez Sheraton Poznan Hotel, pobyty weekendowe w dwóch z hoteli sieci Starwood w Europie.

Poznański Sheraton przygotował także specjalną ofertę noclegową dla wszystkich, którzy przyjadą do stolicy Wielkopolski na nasze zawody. Nie zastanawiaj się dwa razy! Zapisz się na zawady i pokaż wszystkim co
potrafisz. Życie jest lepsze gdy się je z kimś dzieli.