Kategorie
Bez kategorii

Wyjazd integracyjny / zawody Szczecinek

Wszyscy, którzy śledzą nasze wyjazdy i starty dobrze wiedzą, że raz w roku jedziemy na zawody, które są wyjątkowe. Nie, nie są one najważniejsze rangą, sam obiekt nie różni się od innych w Polsce. Nagród też wyjątkowo cennych tam nie uświadczymy. Dlaczego więc są to zawody jedyne i niepowtarzalne? Ponieważ jedziemy tam my – SMT –  w pełnym składzie! 🙂

Od paru lat traktujemy nasz wypad do Szczecinka w sposób stricte integracyjny. Oczywiście, zakładamy nasze klubowe koszulki, dajemy z siebie wszystko na zawodach, rozwieszamy banery, ale priorytetem jesteśmy my – zawodnicy! Dla całego SMT jest to świetna okazja zacieśnić więzy przyjaźni, wprowadzić w naszą przyjazną grupę nowych kolegów i koleżanki oraz podsumować ostatni rok. O samych wyjazdach krążą już legendy (impreza integracyjna w szkole podstawowej po zawodach!) – mamy nadzieję, że i w tym roku będzie tak sympatycznie i radośnie jak przez ostatnie lata.

Z tego powodu, wszystkich którzy chcą się z nami pobawić (a nie tylko pościgać w basenie) informujemy, że w dniach 12/14.09.2014 będziemy w Szczecinku, w hotelu Pojezierze. Zapraszamy, bo będziemy całą drużyną!