Kategorie
Bez kategorii

Nowy rekord Polski Miłosza dla SMT!

Z dumą informujemy, że zawodnik Swimming Masters Team Szczecin, Miłosz Kaczanowski ustanowił dzisiaj NOWY REKORD POLSKI w swojej kategorii wiekowej! Jest to pierwszy rekord Polski przywieziony do Szczecina przez członka SMT.

Miłosz przepłynął 50 metrów delfinem w czasie 0:28.01 i zdobył tym samym złoty medal podczas V Otwartych Mistrzostw Górnego Śląska w Pływaniu Masters.

Nie gorzej poszło reprezentantowi SMT Szczecin na dystansie 200 metrów stylem zmiennym, które pokonał w czasie 2:27.25 i uplasował się na pierwszej pozycji, wyprzedzając kolejnego zawodnika o prawie 2 sekundy.

Wyniki można znaleźć jak zwykle na stronie OMEGA TIMING. Gratulujemy Miłoszowi wspaniałego rekordu i mamy nadzieje, że jest to dopiero pierwszy z wielu, który zdobędą zawodnicy Swimming Masters Team Szczecin!