Kategorie
Bez kategorii

Ambasadorzy Szczecina

We wtorek 03/02/2014 odbyło się noworoczne spotkanie z Prezydentem Szczecina Piotrem Krzystkiem w ramach projektu Ambasador – Szczecin z całego serca polecam. Jak pewnie wiecie, Swimming Masters Team Szczecin uczestniczy już kolejny rok w tym projekcie. Z dumą reprezentujemy nasze miasto na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej oraz polecamy naszą małą ojczyznę naszym znajomym, zwłaszcza że mamy tutaj świetne warunki do trenowania 🙂

Przy okazji chcielibyśmy wam z całego serca polecić wycieczkę do nowego gmachu szczecińskiej filharmonii. Wczorajsze spotkanie odbyło się właśnie tam i z pewnością zapadnie w pamięć. Nie tylko dzięki bardzo przyjemnemu dla ucha programowi artystycznemu, ale głównie dzięki niezwykłej architekturze tego miejsca. Nic dziwnego, że budynek ten zbiera same pochlebne recenzje na całym świecie. Kto jeszcze nie był niech wybierze się jak najszybciej – na prawdę warto!

Z naszej strony cieszymy się, że SMT już kolejny rok może poprzez swoje działania reprezentować Szczecin, zarówno na płaszczyźnie stricte sportowej ale także towarzyskiej. Wszystkim z całego serca polecamy nasze miasto, tutaj warto żyć i trenować pływanie!

Więcej o naszej działalności w ramach Szczecin z całego serca polecam przeczytacie na oficjalnej stronie projektu.

10965830_10205450265756645_902840186_n (1)